Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Vyhledávání

Nalezené články:

Na Hanácké ulici byl nalezen zraněný bišonek, postarali se o něj strážníci

čtvrtek, 17. května 2018, 10:34Olomoucko
 

Během středy 16. května byl na Hanácké ulici v Olomouci nalezen zraněný bišonek. Strážníci psa z místa převezli na veterinu, kde o něj bylo odborně postaráno. Za letošní rok už olomoučtí strážníci do odborné péče předávali rovných devět zvířat.

 

Olomoucká zoo otevřela nový pavilon za patnáct milionů

sobota, 12. května 2018, 16:00Olomoucko
 

Hrabáče, damany, surikaty, kruhochvosty, mnohonožky či veverky kapské můžou z blízka vidět návštěvníci v africkém pavilonu Kalahari, který byl dnes otevřen v zoologické zahradě na Svatém Kopečku u Olomouce. Letos by měl přibýt ještě medojed, který dorazí...

 

Kočka se zasekla v motoru auta, ven jí pomohli až hasiči

pátek, 6. dubna 2018, 21:00SpolečnostPřerovsko
 
k2

Velice netradiční zásah s dobrým koncem za sebou mají profesionální hasiči, kteří byli přivoláni k vyproštění zaseknuté kočky v motoru osobního auta.

 

Chovatelka týrala koně, hrozí jí pokuta až půl milionu

úterý, 27. března 2018, 11:32KrimiSpolečnostProstějovsko
 
Chovatelka týrala koně, hrozí jí pokuta až půl milionu

Týraného koně trpícího podvýživou objevili pracovníci Státní veterinární správy (SVS) u chovatelky v obci Hruška na Prostějovsku. SVS kvůli tomu podala městu Prostějov podnět k projednání přestupku a navrhla umístit týraného koně do náhradní péče....

 

Na letošní Academia Film Olomouc se přihlásilo rekordní počet filmů

středa, 28. února 2018, 13:30Kultura
 

53. ročník Mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO) se na půdě Univerzity Palackého uskuteční ve dnech 24. – 29. 4. 2018. V letošním roce se do jeho třech soutěžních kategorií (Mezinárodní soutěž, Česko-slovenská...

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie:

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily:

Nebyly nalezeny žádné profily.

 

Napište nám

Nejčtenější

  • U Olomouce se stala vážná nehoda, mladík byl...

  • Výrobní firma M.L.S. Holice nabírá nové...

  • Muži ztrácejí zájem o sex, podle urologa se...

  • U centra Olomouce vzniká dvě stě bytů....

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Historička: O společnosti vypovídá i to, jaké slaví svátky a jak

Ze vzniku Československa v roce 1918 se neradoval každý, později stát vydával instrukce, jak se má tento svátek slavit. Jak se 28. říjen slavil v minulosti a jak to bylo s dalšími svátky z první republiky, zkoumali historici z Masarykova ústavu a Archivu (MÚA) Akademie věd ČR a Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Svá zjištění sepsali v knize, která vyjde letos v srpnu. Bádání přiblížila v rozhovoru Dagmar Hájková z MÚA.

ANKETA: Orwellův zákon aneb rozvědka do každého domu. Přijde Velký bratr i k nám?

V roce 2017 se ve sněmovně projednávala kontroverzní novela zákona o Vojenském zpravodajství a souvisejících zákonů. Tato novela sice vzhledem k podzimním volbám a kauze s Čapím hnízdem spadla pod stůl, nicméně v programovém prohlášení současné vlády v demisi se s přijetím takového zákona počítá. Proč je ale návrh novely z roku 2017 tak kontroverzní a hrozí nadále jeho přijetí?

Drbní rodina se opět rozrostla. Slavíme narození hradecké sestřičky

Drbňáci, rok se s rokem sešel a já vám musím oznámit další radostnou zprávu. Za dobu, co existuji, jsem už napsala nespočet článků a rodina se mi rozrostla o několik sestřiček. A moje Drbní "famílie" se rozrůstá dál! Pozdravte se mnou Hradeckou Drbnu a popřejte jí zdraví, spoustu čtenářů a hodně článků!