Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Je tu čtvrtý ročník ankety 7 divů Olomouckého kraje, nominovat svého favorita může každý

 
úterý, 1. března 2016, 10:28

Od úterý 1. března bude možné nominovat zajímavosti do 4. ročníku ankety 7 divů Olomouckého kraje. Pořadatelé chtějí náměty přijímat celý březen, duben a květen. Od července do listopadu pak spustí samotné hlasování.

Nominace budou probíhat e-mailem. Nominovat zajímavost nacházející se na území Olomouckého kraje může každý, postačí k tomu zaslání jejího názvu a krátkého popisu na e-mailovou adresu olomouc@7divukraje.cz.

Doba hlasování se v novém ročníku rozšíří z dosavadních dvou měsíců na pět. „Vede nás k tomu zájem lidí. Řada z nich se na nás loni obrátila až po skončení hlasování s tím, že nestihli žádný divů podpořit,“ říká pořadatel ankety Ivo Heger. Lidé budou o konečném pořadí rozhodovat výhradně prostřednictvím internetu.

Partnerem 4. ročníku ankety bude Výstaviště Flora Olomouc. Právě na jím pořádaném veletrhu cestovního ruchu Tourism Expo pořadatelé slavnostně vyhlásí výsledky. Stane se tak v prvních měsících roku 2017.

Anketu 7 divů Olomouckého kraje založil vroce 2011 někdejší hejtman Olomouckého kraje Martin Tesařík. První dva ročníky pořádal přímo kraj, pak se anketa na dva roky odmlčela. Loni se 7 divů vrátilo s původním pořadatelským týmem, nyní už jako nezávislá anketa.

V loňském 3. ročníku ankety hlasovalo celkem 2 199 lidí. Nejvíce hlasů tehdy získal Mariánský sloup stojící na centrálním náměstí v Uničově.

Informace o anketě pořadatelé průběžně zveřejňují na Facebooku, samotné hlasování probíhá na speciálním webu www.7divukraje.cz.

Čtěte více:

Tisková zpráva | Foto Honzayk - Photo & Design
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

GLOSA: Oscar pro Rockyho? Byla by to satisfakce

pondělí, 29. února 2016, 16:57

Leo sem, Leo tam… Už několik let říkám, že DiCaprio nemá mezi mainstreamovými herci konkurenci. Alespoň z mého pohledu....

DiCaprio má Oscara. Nejlepším filmem je Spotlight

pondělí, 29. února 2016, 07:39

Vítězným filmem 88. ročníku udílení Oscarů cen Americké filmové akademie je novinářské drama Spotlight, které v noci na...

Filmová verze detektivního románu Modré stíny opět potápí svou knižní předlohu

pondělí, 29. února 2016, 00:03

Po roce se na televizní obrazovku vrátili detektivové od nejsvětější trojice. Čekal jsem, že se tvůrci poučí z...