Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Tip: Plánujete svatbu? Nechte se inspirovat na Svatebním dni na Zámku v Náměšti na Hané

 
pondělí, 5. září 2016, 11:47

Svatební agentura Skvělá svatba ve spolupráci s Městysem Náměšť na Hané pořádá 11. září Svatební den. Uskuteční se na místním zámku od 10 do 17 hodin a pro návštěvníky je připraven bohatý program, který je provede přípravou svatby.

Akce začíná v 10 hodin a bude slavnostně zahájena s Romanem Pachtou a herečkou Alenou Antalovou, kterou můžete znát například ze seriálu Pojišťovna štěstí. Návštěvníkům se představí firmy a dodavatelé svatebních služeb, také budou moci ochutnat dorty, podívat se na přehlídku svatebních a společenských šatů i ukázku účesů a líčení.

Zajištěný je také kulturní program v podobě hudebního vystoupení Eltona „Elly Jay“ Lodewyka a smyčcového kvarteta Desigual Quartet. Koncerty mají sloužit nejen jako kuturní vložka, ale také jako inspirace pro výběr hudby na obřad. Svatební agentura Skvělá svatba na akci poskytne rozhovor, kde se můžete dozvědět více o tom, jak naplánovat obřad a co vše agentura zařídí.

Vzít s sebou můžete i děti, pro které je zde připraven zábavný program. Na závěr dne proběhne soutěž Staň se nevěstou! a také losování svatební tomboly. Vstupné na akci je dobrovolné a vybrané peníze podpoří místní Rodinné centrum Pohádka, které pomáhá rodinám s péčí o dítě.

Čtěte více:

Napsal Lucie Frydrychová | Foto ssvatba.cz
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Doprovodná soutěž výstavy Jindřicha Štreita v Muzeu umění Olomouc zná vítěze

pondělí, 5. září 2016, 10:19

Od minulého týdne je v Muzeu umění k vidění výstava dokumentaristy Jindřicha Štreita s názvem (Ne)známé fotografie...

Metropol zve v pátek na drama Julieta renomovaného režiséra Pedra Almodóvara

čtvrtek, 1. září 2016, 08:31

Pedro Almodóvar, dvojnásobný držitel Oscara, je zpět a je ve formě. Režisér a scénárista, který na španělském filmovém...

Tip: Víkendu v Přerově bude vévodit Gulášfest, soutěže o nejlepší guláš se zúčastní téměř 20 týmů

středa, 31. srpna 2016, 09:15

V sobotu 3. září vypukne na Výstavišti v Přerově tradiční "Gulášfest a benefice přerovského fotbalu". Kulturní Přerov...