Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Tip: Plánujete svatbu? Nechte se inspirovat na Svatebním dni na Zámku v Náměšti na Hané

 
pondělí, 5. září 2016, 11:47

Svatební agentura Skvělá svatba ve spolupráci s Městysem Náměšť na Hané pořádá 11. září Svatební den. Uskuteční se na místním zámku od 10 do 17 hodin a pro návštěvníky je připraven bohatý program, který je provede přípravou svatby.

Akce začíná v 10 hodin a bude slavnostně zahájena s Romanem Pachtou a herečkou Alenou Antalovou, kterou můžete znát například ze seriálu Pojišťovna štěstí. Návštěvníkům se představí firmy a dodavatelé svatebních služeb, také budou moci ochutnat dorty, podívat se na přehlídku svatebních a společenských šatů i ukázku účesů a líčení.

Zajištěný je také kulturní program v podobě hudebního vystoupení Eltona „Elly Jay“ Lodewyka a smyčcového kvarteta Desigual Quartet. Koncerty mají sloužit nejen jako kuturní vložka, ale také jako inspirace pro výběr hudby na obřad. Svatební agentura Skvělá svatba na akci poskytne rozhovor, kde se můžete dozvědět více o tom, jak naplánovat obřad a co vše agentura zařídí.

Vzít s sebou můžete i děti, pro které je zde připraven zábavný program. Na závěr dne proběhne soutěž Staň se nevěstou! a také losování svatební tomboly. Vstupné na akci je dobrovolné a vybrané peníze podpoří místní Rodinné centrum Pohádka, které pomáhá rodinám s péčí o dítě.

Čtěte více:

Napsal Lucie Frydrychová | Foto ssvatba.cz

Kam dál?

Doprovodná soutěž výstavy Jindřicha Štreita v Muzeu umění Olomouc zná...

pondělí, 5. září 2016, 10:19

Od minulého týdne je v Muzeu umění k vidění výstava dokumentaristy Jindřicha Štreita s názvem (Ne)známé fotografie 1978-1989....

Metropol zve v pátek na drama Julieta renomovaného režiséra Pedra...

čtvrtek, 1. září 2016, 08:31

Pedro Almodóvar, dvojnásobný držitel Oscara, je zpět a je ve formě. Režisér a scénárista, který na španělském filmovém nebi září...

Tip: Víkendu v Přerově bude vévodit Gulášfest, soutěže o nejlepší...

středa, 31. srpna 2016, 09:15

V sobotu 3. září vypukne na Výstavišti v Přerově tradiční "Gulášfest a benefice přerovského fotbalu". Kulturní Přerov ve...

Víkend přichází. Těšit se můžete na letecký den, festival v podhradí...

pátek, 26. srpna 2016, 09:33

Volno za rohem a třicítky na teploměru. Jestli ještě nevíte, jak strávit tento víkend, tak tady máte pár návrhů. Možností je...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.