Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #13: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 31. května 2016, 13:32

Nový díl rubriky Hledéme páníčka je tu, a tentokrát už třináctý. Některé mazlíky už jsme tu měli, ale stále nenašli ten správný domov. Proto pro ně stále hledáme toho nejlepšího páníčka. V olomouckých depozitech a útulcích už na vás čekají.

Pomocné ruce

Kontakt:

Adresa: ul. Jeremenkova, Olomouc
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Mailo


Mailo je devítiletý Jack Russel teriér, který se do depozita dostal, již v červenci 2015 poté, co pokousal přitele své původní paničky. Pár dní po přijetí odešel do adopce. Vše se zdálo být v pořádku, ale po měsíci byl vrácen s tím, že se v rodině začal fixovat na paničku, hlídal si ji a vyjížděl po ostatních členech rodiny. I v depozitu má tendence se fixovat na toho, kdo je na něj nejhodnější, nebo se mu více věnuje, ale daří se nám jej držet v určitých mezích.
Mailo je aktivní, rád aportuje, běhá, není zrovna mazlící typ. Miluje piškoty, ale pokud mu jeden dáte, už ho nezajímá nic jiného, jen aby škemral další.
Mailo hledá nový domov u zkušeného chovatele, nejlépe milovníka tohoto plemene. Pro jeho povahu není vhodný k dětem. Je kastrovaný, má sociální návyky.

Pepina


Pepina je půlroční kočička, která byla do depozita dovezena spolu s dalšími třemi kamarády z pastvin od koní. Ona, i její kamarádi byli nemocní a první týden strávili na kapačkách. Teď už jsou všichni zase „ve formě" a připraveni jít do nového domova. Pepina je v důsledku předešlé „výživy" hubená a má špatnou srst. Jinak je to mazlivé a hravé zlobidlo.

Berry


Berry je mladší bílý kocourek, který se delší dobu toulal na ulici a chodil na návštěvy za jednou hodnou paní, která jej krmila. Nejdříve si paní myslela, že patří někomu ze sousedů, ale když byl čím dál zanedbanější, došlo jí, že majitele nemá. Navíc se mu začala pokožka a sliznice zbarvovat do žluta a tak jej odchytila a přinesla do depozita. Zde byly provedeny veškeré možné testy, kterými bylo zjištěno, že Berry má selhání jater. Trávil čas na kapačkách, bral léky a jeho stav je čím dál lepší a je zde velká šance, že bude úplně v pořádku. V současné době musí jíst speciální dietu.

 

Olomoucký útulek - Liga na ochranu zvířat ČR

Kontakt:

Adresa: Areál letiště, Neředínská ul., Olomouc
Tel.: 585 418 484
Pohotovost 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Rex


Rex je tříletý Německý ovčák, potřebující zkušeného chovatele nebo objekt, který by ohlídal. Zpočátku s námi moc nekomunikoval, po chvíli si však získal srce ošetřovatelů a stává se z něj prima parťák, miluje házení míčků a pokud by s ním někdo cvičil byl by z něj ten nej společník. Je na něm poznat, že do dnes vyrůstal jako kůl v plotě

Rea


Rea je fenka maltézského psíka nalezena dne 24.5.2016 v Prostějově. Hledá se její majitel.

Mark


Tříletý kříženec malého vzrůstu hledá nový milující domov.

 

Kočky Uničov - Depozitum Píšánek

Kontakt:

Adresa: Uničov
Tel.: 733 331 833
E-mail: martina.no@email.cz
FB stránky: Kočky Uničov - Depozitum Píšánek

Olík


Olík je mladý kocourek, nalezený u řeky Moravy v Litovli v igelitové tašce. Z traumatizujícího zážitku se pomalu vzpamatovává, potřebuje čas. Hledá milující domov, kde jej budou hýčkat.

Čipsík


Čipsík je mladý kocourek ze zahrádek v Uničově. Čeká, až mu někdo poskytne trvalý a šťastný domov. Svou krásně zbarvenou srstí s tečkami připomíná bengálskou kočku.

Marťanka


Marťanka je malá kočička ještě závislá na kotěcím mlíčku, jinak již zcela soběstačná. Dovede si hrát sama se sebou, s jakoukoliv hračkou nebo kočičkou, i proti její vůli. Je to velká neposeda a určitě by potřebovala parťáka, aby jí nebylo smutno.

Čtěte více:

Napsal Adéla Veselá | Foto pixabay.com

Kam dál?

Hledáme páníčka #12: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 24. května 2016, 13:26

Pravidelná úterní dávka roztomilosti je opět tady. Znovu hledáme páníčky pro tyto krasavce níže, pokud byste o některého z nich...

Hledáme páníčka #11: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 17. května 2016, 09:06

Desítkou to nekončí, v redakci jsme pro vás nachystali už jedenáctý díl rubriky Hledáme páníčka, několik nových roztomilých...

Hledáme páníčka #10: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 10. května 2016, 11:43

V redakci jsme se ani nenadáli, a už je tu desátý díl Hledáme páníčka. Za tu dobu naši rubriku kvitovalo mnoho lidí, proto...

Hledáme páníčka #9: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 3. května 2016, 09:32

Dnes je tady už devátý díl mojí oblíbené rubriky Hledám páníčka. Ty příběhy mě vždycky dostanou do kolen a jsem moc ráda, když...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.