úterý 28. května 2024 Vilém

Vyhledávání

Nalezené články: "ekologie"

Včely ve FN Olomouc mají nové pomocníky. Areálem se rozletěli čmeláci

Fakultní nemocnice v Olomouci, přestože v současnosti připomíná velké staveniště, neztrácí svou závaznost dlouhodobého uplatňování ekologických principů a udržitelnosti.

V Fakultní nemocnici v Olomouci slouží nejnovější robot da Vinci již pět let. Brzy se však dočká příchodu svého "kolegy"

Fakultní nemocnice v Olomouci oslavuje pětileté jubileum využívání nejnovějšího robotického chirurgického systému da Vinci. Kvůli rostoucí poptávce po robotických operacích se rozhodla pořídit druhý robot da Vinci, aby rozšířila kapacitu centra.

Díky podpoře od kraje se budou studenti vypravovat do celého světa

Olomoucký kraj letos opět podpoří studenty na studijním pobytu v zahraničí skrze dotační program s cílem získání zkušeností a uplatnění na trhu práce v regionu, úspěšní žadatelé obdrží stipendia a hejtmanství v 1. kole rozdělí 183 tisíc korun.

V Olomouci na konci dubna začne 58. ročník festivalu AFO, nyní s názvem ECHO

Olomouc se chystá na jednu z nejvýznamnějších filmových akcí v České republice, a to na Academia Film Olomouc (AFO), kterou pořádá místní Univerzita Palackého.

V soutěži Laurus 2022 studenti uspěli se svým návrhem revitalizace území kolem pískovny

Studenti ze Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Lednici a Přírodovědecké fakulty UP vyhráli soutěž Laurus 2022 s projektem na revitalizaci území po ukončení těžby štěrkopísku v Pamětníku u Chlumce nad Cidlinou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "ekologie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "ekologie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.