úterý 21. března 2023 Radek

Vyhledávání

Nalezené články: "internet"

KOMENTÁŘ: Rychlý internet pro venkov a konec neustálému rozkopávání chodníků i silnic? To všechno již brzy

Do sněmovny jsem kandidoval s tím, že pro budoucnost venkova je klíčové zajistit vysokorychlostní internet. Třeba proto, abychom nemuseli jezdit každý den do Prahy nebo nejbližšího většího města a mohli úřední a pracovní věci řešit z pohodlí domova.

Nehlaďte na dovolených outloně, zabijete je!

Fotografování s divokými zvířaty na exotických cestách může být nevinnou zábavou, ale turisté často nevědomky podporují nelegální obchod s ohroženými druhy. Kampaň "I Am Not Your Toy!" odhaluje temné pozadí tohoto byznysu.

Hlasujte pro nejvýjimečnější kulturní počin. Může to být festival, výstava, obnova památky nebo něco úplně jiného - rozhodnutí je na vás!

Olomoucký kraj se může pochlubit bohatou kulturní nabídkou, kterou mohli lidé navštěvovat během loňského roku. Kraj nyní vyhlašuje soutěž o nejvýjimečnější kulturní počin roku 2022, do které se mohou zapojit všechny zájemci.

V Olomouckém kraji roste počet nezaměstnaných, nejvíce jich je v Jeseníku, nejméně v Prostějově

V lednu se celkový počet nezaměstnaných osob zvýšil na 16 132, počet hlášených volných pracovních míst vzrostl na 7 693 a podíl nezaměstnaných osob vzrostl na 3,8 %.

Proti podvodům na internetu bojuje Den bezpečnějšího internetu. Víte, jak se chránit online?

Den bezpečnějšího internetu 7.2.2023 se zaměří na prevenci nebezpečí v online světě. V ČR stoupla kyberkriminalita, tudíž je cílem informovat občany a učit správné chování v kyberprostoru.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "internet"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "internet"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.