Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Emma Smetana a Emma Drobná vystoupí v Olomouci. Vyhrajte vstupenky!

 
čtvrtek, 11. dubna 2019, 19:30

Emma Smetana a Emma Drobná právě projíždí napříč Českou i Slovenskou republikou na svém společném turné. V rámci každé zastávky mají obě svůj vlastní koncert, a tak fanoušci ani jedné z nich nepřijdou zkrátka.

Emma Smetana se hudbě věnuje už odmalička, kapelu, se kterou koncertuje – zpívá, hraje na klávesy a kytaru, založila až v roce 2012. O čtyři roky později spatřila světlo světa jejich první deska. Dostala název WhatI’ve Done a najdete na ní i jeden z jejích nejúspěšnějších hitů No Fire, ve kterém zpívá společně se svým manželem Jordanem Hajem. Klip k této písni má na Youtube téměř už 1,8 milionu zhlédnutí. Znát ji samozřejmě můžete i z televizních obrazovek, kromě několika seriálových a filmových rolí moderovala čtyři roky Televizní noviny na Nově a v současné době je jedním ze členů DVTV týmu.

Emma Drobná na československé scéně figuruje od roku 2015, kdy vyhrála čtvrtou řadu Superstar. Hned další rok vydala svoji debutovou desku, kterou pojmenovala jednoduše – Emma Drobná. Do povědomí veřejnosti se dostala i díky svému účinkování v pořadu Tvojatvárzniepovedome (slovenské verzi Tvoje tvář má známý hlas). Album s pořadovým číslem dva následovalo hned vzápětí. V roce 2017 vydala YouShouldKnow, desku, na které, kromě jiných, představila i song Words. Klip k němu vydala v srpnu stejného roku a naprosto s ním ovládla domácí rádia. V současné době má jen tento klip na Youtube přes 7 milionů zhlédnutí a éterem zní pořád dál. 

​V Olomouci se na ně těšíme 27. dubna v Sklubu a vy máte právě možnost u nás vyhrát na jejich koncert vstupenky!

Soutěžte o vstupenky na olomoucký koncert. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Tři vylosovaní výherci obdrží dvě vstupenky. Odpovídat můžete do 17. dubna do 10:00, poté bude vyhlášen vítěz.

Do soutěže se započítávají jen ty odpovědi, které budou odeslány společně s veškerými kontaktními údaji.Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 
Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: D. Krhovjaková, M. Venhuda, L. Pechová.
Tisková zpráva

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do Moravského divadla Olomouc na...

neděle, 31. března 2019, 19:00

Kdo by neznal známý román Petr a Lucie od Romaina Rollanda? Jedná se, hned po Shakespearově Romeovi a Julii, o druhý nejslavnější...

BLESKOVÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na TOURISM EXPO

čtvrtek, 28. března 2019, 07:30

Ve dnech 5.–6. dubna proběhne na Výstavišti Flora Olomouc TOURISM EXPO 2019.

BLESKOVÁ SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na páteční rapovou smršť Hugo...

středa, 27. března 2019, 09:00

V pátek s datem 29. března bude Olomouc patřit rapu. Do hanácké metropole si totiž najde cestu matador a výrazná postava české...

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do divadla na představení Jak se Husákovi...

neděle, 24. března 2019, 19:00

Kdo by neznal příběh Věry Čáslavské? Její příběh můžete shlédnout v divadelním představení, na které máte šanci vyhrát lístky v...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”