Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Souboj Rebelů!

 
neděle, 5. května 2019, 18:00

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice.

17. května zahrají tyto hudební legendy i v Olomouci, a to v hale Univerzity Palackého. Turné nese název Souboj Rebelů Tour 2019 a více informací najdete zde. Pokud chcete vyhrát vstupenky na koncert, odpovězte správně na otázku a při troše štěstí můžete být vylosováni.

Soutěžte o celodenní vstupenky na Souboj Rebelů. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Dva vylosovaní výherci obdrží dvě vstupenky. Odpovídat můžete do 7. května do 10:00, poté bude vyhlášen vítěz.

Do soutěže se započítávají jen ty odpovědi, které budou odeslány společně s veškerými kontaktními údaji.Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.
Soutěž byla ukončena. Vítězi se stávají: B. Goldscheidová, K. Kudláč.
Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto Facebook CITRON

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte tréninkové vouchery do olomouckého BodyBody

neděle, 28. dubna 2019, 19:00

Pokud jste milovníci sportu a ještě jste nebyli ve fitness studiu BodyBody v Olomouci, zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte...

SOUTĚŽ: Vyhrajte celodenní vstup do Golf Resort Olomouc

neděle, 21. dubna 2019, 19:00

Už jste navštívili Golf Resort Olomouc? Na místě najdete osmnáctijamkové golfové hřiště a veškeré zázemí, nezbytné k samotné hře...

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Jarní Floru v Olomouci

neděle, 14. dubna 2019, 18:00

Ve dnech 25. – 28. dubna proběhne tradiční a velmi oblíbená, květinová výstava Flora Olomouc.

SOUTĚŽ: Emma Smetana a Emma Drobná vystoupí v Olomouci. Vyhrajte...

čtvrtek, 11. dubna 2019, 19:30

Emma Smetana a Emma Drobná právě projíždí napříč Českou i Slovenskou republikou na svém společném turné. V rámci každé zastávky...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.