Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Souboj Rebelů!

 
neděle, 5. května 2019, 18:00

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice.

17. května zahrají tyto hudební legendy i v Olomouci, a to v hale Univerzity Palackého. Turné nese název Souboj Rebelů Tour 2019 a více informací najdete zde. Pokud chcete vyhrát vstupenky na koncert, odpovězte správně na otázku a při troše štěstí můžete být vylosováni.

Soutěžte o celodenní vstupenky na Souboj Rebelů. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Dva vylosovaní výherci obdrží dvě vstupenky. Odpovídat můžete do 7. května do 10:00, poté bude vyhlášen vítěz.

Do soutěže se započítávají jen ty odpovědi, které budou odeslány společně s veškerými kontaktními údaji.Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.
Soutěž byla ukončena. Vítězi se stávají: B. Goldscheidová, K. Kudláč.
Napsal Drahomíra Schneiderová | Foto Facebook CITRON

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte tréninkové vouchery do olomouckého BodyBody

neděle, 28. dubna 2019, 19:00

Pokud jste milovníci sportu a ještě jste nebyli ve fitness studiu BodyBody v Olomouci, zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte...

SOUTĚŽ: Vyhrajte celodenní vstup do Golf Resort Olomouc

neděle, 21. dubna 2019, 19:00

Už jste navštívili Golf Resort Olomouc? Na místě najdete osmnáctijamkové golfové hřiště a veškeré zázemí, nezbytné k samotné hře...

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Jarní Floru v Olomouci

neděle, 14. dubna 2019, 18:00

Ve dnech 25. – 28. dubna proběhne tradiční a velmi oblíbená, květinová výstava Flora Olomouc.

SOUTĚŽ: Emma Smetana a Emma Drobná vystoupí v Olomouci. Vyhrajte...

čtvrtek, 11. dubna 2019, 19:30

Emma Smetana a Emma Drobná právě projíždí napříč Českou i Slovenskou republikou na svém společném turné. V rámci každé zastávky...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Kaspersky: Falešná aplikace FaceApp šíří nevyžádanou reklamu

Na internetu se objevila falešná aplikace, která se vydává za populární nástroj pro úpravu fotografií FaceApp. Mobilní zařízení uživatelů infikuje programem pro nevyžádanou reklamu MobiDash. Uvedla to antivirová firma Kaspersky Lab. Aplikace FaceApp od ruských vývojářů Wireless Lab se stala v posledních týdnech hitem. Pomocí nástrojů umělé inteligence dokáže vyfotografovanou osobu nechat zestárnout, omládnout, nebo dokonce změnit pohlaví. V souvislosti s ní se ale objevilo i varování před narušením soukromí, protože aplikace posílá fotografie k úpravě na servery mimo zařízení uživatele.

Polský zákazník skoupil jízdenky na celý vlak

Nespokojený zákazník polských drah vynaložil tisíce zlotých a hodiny svého času, aby skoupil jízdenky na celý vlak, a to jen proto, aby je hned následující den zkusil vrátit. To vše udělal kvůli tomu, aby na sociálních sítích předvedl, jak byrokraticky se státní dráhy chovají k cestujícím. A železnice se nechala vyprovokovat, napsal polský list Gazeta Wyborcza.

KOMENTÁŘ: Spasíbo, soudruzi! Za nejlepší digitální osvětu posledních let

Chceš vidět, jak budeš vypadat za 40 let? Na. “Tyjo, celý můj tata. Neskutečný, to musí vidět ostatní!!”