Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

SOUTĚŽ: Vyhrajte rodinnou vstupenku na Festival vojenské historie na hradě Helfštýn

 
neděle, 12. května 2019, 19:00

Ve dnech 25. – 26. května 2019 se bude konat jubilejní desátý ročník Festivalu vojenské historie na hradě Helfštýně.

Festival je tradičně zaměřen na vývoj vojenství v Čechách a na Moravě od českého pravěku po konec První světové války. Budete mít jedinečnou možnost nahlédnout do života vojáků v poli i ve vojenském táboře, řemeslníků, vznešených i prostých lidí. 

PSALI JSME: Na Helfštýně budou šermíři, vojáci a akrobati. Bude se tam konat jubilejní desátý ročník Festivalu vojenské historie

Soutěžte o vstupenky na Festival vojenské historie. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při losování. Dva vylosovaní výherci obdrží rodinnou vstupenku (2 dospělí + 3 děti). Odpovídat můžete do 14. května do 10:00, poté bude vyhlášen vítěz.

Do soutěže se započítávají jen ty odpovědi, které budou odeslány společně s veškerými kontaktními údaji.Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže. 
Soutěž byla ukončena. Vstupenky vyhráli: E. Mokoš, V. Ťulpová.

Kam dál?

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Souboj Rebelů!

neděle, 5. května 2019, 18:00

Tublatanka a Citron vyráží po velkolepém úspěchu na druhou část turné Souboj Rebelů po České republice.

SOUTĚŽ: Vyhrajte tréninkové vouchery do olomouckého BodyBody

neděle, 28. dubna 2019, 19:00

Pokud jste milovníci sportu a ještě jste nebyli ve fitness studiu BodyBody v Olomouci, zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte...

SOUTĚŽ: Vyhrajte celodenní vstup do Golf Resort Olomouc

neděle, 21. dubna 2019, 19:00

Už jste navštívili Golf Resort Olomouc? Na místě najdete osmnáctijamkové golfové hřiště a veškeré zázemí, nezbytné k samotné hře...

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Jarní Floru v Olomouci

neděle, 14. dubna 2019, 18:00

Ve dnech 25. – 28. dubna proběhne tradiční a velmi oblíbená, květinová výstava Flora Olomouc.

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Nerad odmítám lidi, ale den má bohužel jen 24 hodin, říká budějcký trenér Dominik Kodras

Na trénování "obyčejných lidí" už mu nezbývá čas. Spolu se svým týmem se plně věnuje profesionálním sportovcům. Pod rukama už mu prošla taková jména jako Jirka Novotný, Milan Gulaš, Tomáš Sivok nebo Roman Will. I když je budějčák Dominik Kodras na první pohled sympaťák, v posilovně z něj jde strach. Výsledky se pak ale zaručeně dostaví.

Varování před nebezpečnými dětskými cyklovozíky

Převážení malého dítěte v přívěsném vozíku za jízdním kolem by měla být jedna z nejbezpečnějších variant, jak ho brát na cyklotúru. Jaká je realita? Spotřebitelská organizace dTest otestovala 11 modelů cyklovozíků, pět z nich v testu propadlo. Nedostatky se týkaly praktických zkoušek v terénu, složitého sestavování, nepohodlí, bezpečnostních rizik a obsahu nežádoucích chemikálií.

Potíže s hraním hazardu a závislostí může mít 164 tisíc lidí

Kolem 164 tisíc lidí nad 15 let v Česku může mít podle odborných odhadů problémy s hraním hazardních her a se závislostí na něm. Patologických hráčů je pak bezmála 60 tisíc. Sázení a hraní nemá pod kontrolou asi 13 tisíc mladých do 18 let. Vyplývá to z výroční zprávy o hazardním hraní za loňský rok, s níž by se měla v pondělí seznámit vláda. V posledních letech počty klesly. Češi loni za hazard utratili 249,5 miliardy korun, prohráli 31,3 miliardy.