Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

OC HANÁ pořádá opět fotosoutěž Hanácké Mazel. Pošlete fotku se svým miláčkem a vyhrajte zajímavé ceny

 
středa, 6. června 2018, 16:30

Už třetí ročník oblíbené fotosoutěže Hanácké Mazel pořádá Obchodní centrum HANÁ v Olomouci. Od 23. května do 20. června můžete posílat do soutěže fotky sebe a svých miláčků (a ne jen těch zvířecích) a soutěžit o hodnotné ceny.

No a teď to hlavní – co vlastně můžete vyhrát, když pošlete jednu ze tří nejlepších fotek? 1. místo obdrží dárkový šek na tři tisíce korun do Obchodního centra HANÁ, 2. místo šek na dva tisíce korun a 3. místo šek na tisícovku.

A jaké fotky vlastně vyhrávají? Zkuste se originálně vyfotit se svým miláčkem, svým Hanáckým mazlem – to znamená, že se můžete vyfotit se svým psem, kočkou, akvarijní rybičkou nebo (když se vám povede fajn fotka) klidně i s chameleonem. Stejně tak se ale můžete vyfotit se svou ratolestí, manželem nebo třeba přítelkyní. A znovu opakujeme, že fantazii se meze nekladou.

Až budete mít super fotku, stačí ji zaslat na e-mail hanackemazel@ochana.cz. Jiná možnost, jak se do soutěže zaregistrovat, není. Do e-mailu nezapomeňte napsat své jméno, příjmení, druh a jméno vašeho mazlíčka a nakonec také kontakt na sebe, ideálně telefon a e-mail. V tu chvíli budete úspěšně registrovaní do soutěže a můžete si držet palce.

Fotografie, kterou zašlete na e-mail, bude zveřejněna na facebookových stránkách OC HANÁ, kde můžete začít sbírat hlasy. Princip je jednoduchý – fotka s nejvíce lajky vyhrává. Kompletní pravidla naleznete také na webových stránkách Obchodního centra HANÁ.

V OC HANÁ v Olomouci se stále něco děje. Rozpis akcí můžete rovněž najít na webových stránkách centra.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
PR text | Foto pixabay.com

Kam dál?

Ve středu se koná v Kině Metropol FuckUp Night, vystoupí úspěšní lidé...

pondělí, 30. dubna 2018, 13:30

Škodolibost je přirozená lidská vlastnost. Občas nás ovládne každého z nás a my se zasmějeme na účet někoho jiného. Oslava...

SOUTĚŽ: Jarní Flora slaví šedesáté výročí. Tady je hned patnáct...

úterý, 17. dubna 2018, 16:30

15 zážitků, které byste rozhodně neměli minout na jarní etapě mezinárodní květinové výstavy Flora Olomouc od 26. do 29. dubna na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Největší negativa jablonecké přehrady? Záchody i vzhled stánků

Přehradní nádrž Mšeno je srdcem Jablonce. V létě je u ní hlava na hlavě. Denně k ní míří desítky místních na procházku maminky s kočárkem, celé rodiny i kamarádi. Milují ji běžci, inlajnisté i pejskaři. Ve zdejší lokalitě je ale stále co vylepšovat a město šlo s nápady přímo za místními.

VIDEO: Chcete vidět mrtvé lidi? Vyfotit si je? Německý policista vyškolil českého řidiče

Statisíce shlédnutí získalo během krátké doby video, na kterém němečtí policisté „školí“ českého a maďarského řidiče. Důvodem je jejich chování, které by v našich končinách bylo považováno za neetické a u našich západních sousedů za nezákonné. Oba řidiči si totiž natáčeli místo tragické nehody, ke které došlo v úterý u Norimberku.

PRŮZKUM: Dezinformací na českých webech před eurovolbami nepřibylo

Dezinformací na českých webech v souvislosti s volbami do Evropského parlamentu kvůli volbám přes původní obavy výrazně nepřibylo. Oznámil to dnes Pražský institut bezpečnostních studií na základě svého průzkumu. Podle něj se weby, které jsou známé šířením dezinformací, eurovolební kampaní významněji nezabývaly, pozitivně referovaly hlavně o hnutí SPD Tomia Okamury.