Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

OC HANÁ pořádá opět fotosoutěž Hanácké Mazel. Pošlete fotku se svým miláčkem a vyhrajte zajímavé ceny

 
středa, 6. června 2018, 16:30

Už třetí ročník oblíbené fotosoutěže Hanácké Mazel pořádá Obchodní centrum HANÁ v Olomouci. Od 23. května do 20. června můžete posílat do soutěže fotky sebe a svých miláčků (a ne jen těch zvířecích) a soutěžit o hodnotné ceny.

No a teď to hlavní – co vlastně můžete vyhrát, když pošlete jednu ze tří nejlepších fotek? 1. místo obdrží dárkový šek na tři tisíce korun do Obchodního centra HANÁ, 2. místo šek na dva tisíce korun a 3. místo šek na tisícovku.

A jaké fotky vlastně vyhrávají? Zkuste se originálně vyfotit se svým miláčkem, svým Hanáckým mazlem – to znamená, že se můžete vyfotit se svým psem, kočkou, akvarijní rybičkou nebo (když se vám povede fajn fotka) klidně i s chameleonem. Stejně tak se ale můžete vyfotit se svou ratolestí, manželem nebo třeba přítelkyní. A znovu opakujeme, že fantazii se meze nekladou.

Až budete mít super fotku, stačí ji zaslat na e-mail hanackemazel@ochana.cz. Jiná možnost, jak se do soutěže zaregistrovat, není. Do e-mailu nezapomeňte napsat své jméno, příjmení, druh a jméno vašeho mazlíčka a nakonec také kontakt na sebe, ideálně telefon a e-mail. V tu chvíli budete úspěšně registrovaní do soutěže a můžete si držet palce.

Fotografie, kterou zašlete na e-mail, bude zveřejněna na facebookových stránkách OC HANÁ, kde můžete začít sbírat hlasy. Princip je jednoduchý – fotka s nejvíce lajky vyhrává. Kompletní pravidla naleznete také na webových stránkách Obchodního centra HANÁ.

V OC HANÁ v Olomouci se stále něco děje. Rozpis akcí můžete rovněž najít na webových stránkách centra.

Vizitka autora

 

Jakub Wittka

šéfredaktor portálu Olomoucká Drbna
kontakt: sefredaktor@olomouckadrbna.cz

 
PR text | Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Hasičské muzeum v Čechách pod Kosířem mapuje vývoj hasičské techniky...

středa, 6. června 2018, 13:30

Hasičské muzeum v Čechách pod Kosířem charakterizuje vývoj hasičské techniky v nejstarší továrně na hasičské stříkačky v...

Muž, po kterém pátrala policie, protože nevrátil děti matce, přišel...

středa, 6. června 2018, 11:20

Pátrání po muži, který od pátku 1. června nevrátil osmiletého chlapce a šestiletou dívku do péče matky, má dobrý konec. Ve středu...

Na demonstraci proti Babišovi a Zemanovi se v Olomouci sešlo pět set...

středa, 6. června 2018, 10:30

Ve větších městech ČR dnes lidé demonstrovali proti vládnutí Andreje Babiše (ANO) s podporou komunistů. Dorazilo jich většinou...

U olomouckého soudu zřejmě dnes padne rozsudek k případu dítěte,...

středa, 6. června 2018, 08:25

Před olomouckým okresním soudem dnes znovu stane vlakvedoucí a průvodčí obžalované kvůli tragickému úmrtí dvouletého dítěte po...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Populist Jaromíra Soukupa: sliby vs. fakta. Říkejte mi „český Berlusconi“

Necítím se být ani Dalíkem, ani Tvrdíkem. Říkejte mi spíš Berlusconi, odpovídal Jaromír Soukup v červnu roku 2009 na otázky redaktorky MF DNES. Ve středu oznámil, že zakládá nové politické hnutí – List Jaromíra Soukupa. Cíl? Prý chránit české národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy.

Na českobudějovickém sídlišti Máj ordinuje zubař, kterého ještě nikdo neviděl

Pacient se zaregistruje, zdravotní sestra ho objedná, při vstupní prohlídce vybere peníze a v den další návštěvy pošle SMS zprávu, ve které stojí, že měl pan doktor dopravní nehodu. To je zkušenost lidí, kteří k zubaři chodí do Zdravotnického zařízení Máj.

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod nechápou pozůstalí ani ministerstvo

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a zpopelnění. I přesto se před Vánoci v olomouckém krematoriu stala věc dosud nevídaná – provozovatel krematoria smuteční obřad odmítl provést a pohřeb na místě zrušil.