čtvrtek 7. prosince 2023 Ambrož

Přerovsko

Opilý muž v noci nerespektoval zákaz vycházení. Sám proto na sebe zavolal policisty

Strážníci Městské policie Přerov jsou zvyklí na tísňové lince přijímat různá oznámení a žádosti. I tak je ale překvapil muž, který se během noci na pátek 15. ledna sám udal za porušování zákazu nočního vycházení.

Přírodní rezervace Žebračka se čistí od popadaných stromů. Voda se díky tomu dostává do vyschlých míst

Z turistické trasy v Národní přírodní rezervaci Žebračka budou postupně odstraněny popadané stromy, které ohrožují kolemjdoucí. Z lužního lesa zmizí především popadané suché jasany, které jsou dlouhodobým problémem cenné a na faunu i flóru bohaté...

Řidič na Přerovsku přehlédl manipulační vlak a nacouval s nákladním vozem do vagonu

Policie vyjížděla ve středu 13. ledna v dopoledních hodinách k ohlášené dopravní nehodě. Ta se stala v prostoru nádraží v přerovské části Dluhonice.

Záplavy v Brodku u Přerova stále nemají viníka. Vyšetřování potrvá ještě měsíce

Na několik měsíců se ještě protáhne vyšetřování okolností říjnových záplav v Brodku u Přerova. Voda z Olešnice tam tehdy zaplavila několik ulic a zasáhla na 70 nemovitostí. Policisté věc vyšetřují pro podezření z obecného ohrožení, dosud nebyl...

Zloděj v rodinném domě ukradl, co mu přišlo pod ruku. Bral háčkované dečky i pornočasopis

V pondělí dopoledne byl krátce po krádeži v rodinném domě v obci Jezernice zadržen osmadvacetiletý muž. Obydlí prohledal a bral, co mu pod ruku přišlo. Díky všímavosti spoluobčanů se podařilo muže zadržet. Ukradené věci dobrovolně vydal a...

Řidič porušil vládní nařízení, navíc pod vlivem drog a bez řidičáku

Dnes před jednou hodinou ranní upoutalo pozornost policistů z oddělení hlídkové služby vozidlo Škoda Fabia na ulici Komenského v Přerově. Po zastavení auta se zjistilo, že jsou uvnitř mimo řidiče ještě další dvě osoby.

Řidič Suzuki srazil cyklistku přejíždějící přes přechod pro chodce

Ve středu 6. ledna vyjížděli policisté v Přerově ke dvěma nehodám na přechodech pro chodce. V ranních hodinách se stala dopravní nehoda cyklistky a automobilu na ulici Velké Novosady, večer poté na ulici Husova.

Policie se obrací na veřejnost při identifikaci zloděje

Od 27. listopadu 2020 šetří policisté přerovského obvodního oddělení případ vloupání a krádeže v prodejně Darex na ulici Komenského v Přerově.

FOTO: Sražení chodci skončili v nemocnicích

V pondělí 4.1. řešili policisté z Přerova dvě dopravní nehody, při kterých byli sraženi tři chodci. První nehoda se udála v ranních hodinách na třídě 17. listopadu v Přerově.

Opilý řidič vezl v autě dvě nezletilé děti. Na místě přišel o řidičák

Nezodpovědného chování se dopustil muž ve středních letech v autě VW Golf. V neděli ho v Přerově zastavili policisté a zjistili, že řídil pod vlivem alkoholu. V autě vezl dvě děti.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.