středa 8. února 2023 Milada

Přerovsko

Řidič na Přerovsku přehlédl manipulační vlak a nacouval s nákladním vozem do vagonu

Policie vyjížděla ve středu 13. ledna v dopoledních hodinách k ohlášené dopravní nehodě. Ta se stala v prostoru nádraží v přerovské části Dluhonice.

Záplavy v Brodku u Přerova stále nemají viníka. Vyšetřování potrvá ještě měsíce

Na několik měsíců se ještě protáhne vyšetřování okolností říjnových záplav v Brodku u Přerova. Voda z Olešnice tam tehdy zaplavila několik ulic a zasáhla na 70 nemovitostí. Policisté věc vyšetřují pro podezření z obecného ohrožení, dosud nebyl...

Zloděj v rodinném domě ukradl, co mu přišlo pod ruku. Bral háčkované dečky i pornočasopis

V pondělí dopoledne byl krátce po krádeži v rodinném domě v obci Jezernice zadržen osmadvacetiletý muž. Obydlí prohledal a bral, co mu pod ruku přišlo. Díky všímavosti spoluobčanů se podařilo muže zadržet. Ukradené věci dobrovolně vydal a...

Řidič porušil vládní nařízení, navíc pod vlivem drog a bez řidičáku

Dnes před jednou hodinou ranní upoutalo pozornost policistů z oddělení hlídkové služby vozidlo Škoda Fabia na ulici Komenského v Přerově. Po zastavení auta se zjistilo, že jsou uvnitř mimo řidiče ještě další dvě osoby.

Řidič Suzuki srazil cyklistku přejíždějící přes přechod pro chodce

Ve středu 6. ledna vyjížděli policisté v Přerově ke dvěma nehodám na přechodech pro chodce. V ranních hodinách se stala dopravní nehoda cyklistky a automobilu na ulici Velké Novosady, večer poté na ulici Husova.

Policie se obrací na veřejnost při identifikaci zloděje

Od 27. listopadu 2020 šetří policisté přerovského obvodního oddělení případ vloupání a krádeže v prodejně Darex na ulici Komenského v Přerově.

FOTO: Sražení chodci skončili v nemocnicích

V pondělí 4.1. řešili policisté z Přerova dvě dopravní nehody, při kterých byli sraženi tři chodci. První nehoda se udála v ranních hodinách na třídě 17. listopadu v Přerově.

Opilý řidič vezl v autě dvě nezletilé děti. Na místě přišel o řidičák

Nezodpovědného chování se dopustil muž ve středních letech v autě VW Golf. V neděli ho v Přerově zastavili policisté a zjistili, že řídil pod vlivem alkoholu. V autě vezl dvě děti.

Násilím se vloupal do domu, posilnil se slivovicí, tu zapil pivem a odešel

Během posledních vánočních dnů se neznámý pachatel dostal do rodinného domu v obci Císařov na Přerovsku. Nic neukradl, akorát se stihl „posilnit“ slivovicí a pivem.

Za štědrovečerní požár na hranickém nádraží mohou zřejmě bezdomovci

Za štědrovečerní požár nevyužívané budovy bývalého skladu na vlakovém nádraží v Hranicích na Přerovsku mohou pravděpodobně bezdomovci. Hasiči na místě mimo jiné zjistili množství starých oděvů a také částečně vypálených svíček. Při požáru nebyl...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.