středa 8. února 2023 Milada

Šumpersko

Policie žádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži z Mohelnicka

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném osmatřicetiletém muži z Mohelnicka.

Agresivní pes agresivního majitele pokousal jiného psa i jeho paničku

Ve středu 16. prosince před druhou hodinou odpolední obdržela policie oznámení od záchranné služby, že sanitka vyjíždí do ulice Šumavské v Šumperku k ženě, pokousané psem.

Opilý řidič narazil do stromu, po chvíli od něj vycouval a naboural znovu

Jednapadesátiletý řidič nezvládl řízení a se svým vozem narazil do stromu. Auto pak odstavil v příkopu. Během nehody se nikdo nezranil. Muž je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem alkoholu.

V Bohuslavicích na Šumpersku hořel dům. Hasiči z něj vytáhli popáleného muže

Rozsáhlý požár zachvátil ve čtvrtek ráno rodinný dům v Bohuslavicích na Šumpersku. S ohněm na místě bojovaly čtyři jednotky hasičů, z prostor domů vytáhli zraněného popáleného muže. Skončil v péči záchranné služby. Na místě hasiči stále zasahují,...

V sobotu večer řešila policie ze Zábřežska případ muže, který měl problémy se svou opilou manželkou. Policie musela na místo přijet dvakrát po sobě a druhý den znovu. Žena pod vlivem alkoholu vyhodila muži před dům jeho osobní věci a poté začala...

Nehoda tří osobních vozidel v Šumperku ve směru na Bludov. Dva zranění

Dnes, krátce před devátou hodinou ráno, na lince tísňového volání přijala šumperská policie informaci o dopravní nehodě tří vozidel. Zranili se při ní dva lidé.

Naletěla falešnému prodejci, peníze ani koncert neuvidí

Nabídkou vstupenek na údajný únorový koncert Harryho Stylese v Praze se nechala zlákat mladá dívka v Šumperku. Lístků se však nedočkala.

Řidič Audi nezvládl zatáčku a vrazil do dřevěného přístřešku u cyklostezky

Ve středu 9. prosince okolo půl druhé ráno havaroval řidič s vozem Audi Q7 na silnici mezi Zábřehem na Moravě a obcí Leština. Řidič nezvládl projet zatáčku, dostal smyk a vyjel mimo vozovku. Zde narazil do dřevěného přístřešku, jehož kůl se...

Neznámý pachatel vypustil část chovného rybníka. Majitel přišel o 300 kg pstruhů

O přibližně 300 kilogramů ryb přišel majitel chovného rybníka na Šumpersku. V noci z pondělí 7. prosince na úterý 8. prosince mu někdo část rybníka vypustil a pstruhy duhové vylovil. Poškozenému majiteli tím způsobil předběžně vyčíslenou škodu...

Skončil střechou dolů. Ohlížel se za psem

Mladý řidič při cestě mezi Bratrušovem a Kopřivnou nezvládl řízení a přejel do protisměru. Posléze skončil v příkopu s překlopenou Octavií střechou dolů. Pozornost ztratil, když kontroloval psa, kterého v autě přepravoval.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.