středa 21. února 2024 Lenka

Šumpersko

Nakažených přibývá. V šumperské nemocnici je situace vážná, pomůže i armáda

S rostoucím počtem hospitalizovaných pacientů nakažených novým koronavirem i vyšší nemocností zdravotnického personálu se opět potýkají nemocnice v Olomouckém kraji. Postupně rozšiřují lůžkové kapacity určené pro nemocné s covidem-19....

Nový betlém bude v Zábřeze stát až do Hromnic

Zábřeh má v historickém centru města, před zámkem, umístěný nový betlém. Vystavený bude až do Hromnic, tedy 2. února. Jeho autorem je zábřežský výtvarník a hudebník Tomáš Velzel.

Policie žádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži z Mohelnicka

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném osmatřicetiletém muži z Mohelnicka.

Agresivní pes agresivního majitele pokousal jiného psa i jeho paničku

Ve středu 16. prosince před druhou hodinou odpolední obdržela policie oznámení od záchranné služby, že sanitka vyjíždí do ulice Šumavské v Šumperku k ženě, pokousané psem.

Opilý řidič narazil do stromu, po chvíli od něj vycouval a naboural znovu

Jednapadesátiletý řidič nezvládl řízení a se svým vozem narazil do stromu. Auto pak odstavil v příkopu. Během nehody se nikdo nezranil. Muž je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem alkoholu.

V Bohuslavicích na Šumpersku hořel dům. Hasiči z něj vytáhli popáleného muže

Rozsáhlý požár zachvátil ve čtvrtek ráno rodinný dům v Bohuslavicích na Šumpersku. S ohněm na místě bojovaly čtyři jednotky hasičů, z prostor domů vytáhli zraněného popáleného muže. Skončil v péči záchranné služby. Na místě hasiči stále zasahují,...

V sobotu večer řešila policie ze Zábřežska případ muže, který měl problémy se svou opilou manželkou. Policie musela na místo přijet dvakrát po sobě a druhý den znovu. Žena pod vlivem alkoholu vyhodila muži před dům jeho osobní věci a poté začala...

Nehoda tří osobních vozidel v Šumperku ve směru na Bludov. Dva zranění

Dnes, krátce před devátou hodinou ráno, na lince tísňového volání přijala šumperská policie informaci o dopravní nehodě tří vozidel. Zranili se při ní dva lidé.

Naletěla falešnému prodejci, peníze ani koncert neuvidí

Nabídkou vstupenek na údajný únorový koncert Harryho Stylese v Praze se nechala zlákat mladá dívka v Šumperku. Lístků se však nedočkala.

Řidič Audi nezvládl zatáčku a vrazil do dřevěného přístřešku u cyklostezky

Ve středu 9. prosince okolo půl druhé ráno havaroval řidič s vozem Audi Q7 na silnici mezi Zábřehem na Moravě a obcí Leština. Řidič nezvládl projet zatáčku, dostal smyk a vyjel mimo vozovku. Zde narazil do dřevěného přístřešku, jehož kůl se...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.