Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #22: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 30. srpna 2016, 08:42

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale přísun nových mazlíčků hledajících domov nepřestává. Pomůžete opuštěnému zvířátku najít nový domov?

Pomocné ruce

Kontakt:

Adresa: ul. Jeremenkova, Olomouc
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Vigo

Vigo je kastrovaný kocourek, ve věku okolo šesti let, který byl odchycen Městskou policií na ulici Šantova v Olomouci, kde se toulal více než dva týdny. Byl celý špinavý, ale teď je z něj opět krásný, statný mazlík, který je vděčný za každé pohlazení. Bohužel trpí alergií, a proto potřebuje speciální hypoalergenní krmivo.

Rebeka

Rebeka  je krásná kočička odchycená v parku v blízkosti soudu v Olomouci. Ze začátku je plašší, ale když si zvykne, je mazlík. Potřebuje k trpělivému člověku, který jí ukáže, že se opravdu bát nemusí, že lidská ruka netrestá, ale i hladí.

Rézinek

Rézinek je asi půlroční kocourek, který byl v hrozném stavu do depozita dovezen spolu s dalšími třemi kamarády z pastvin od koní. Teď už je z něj krásný kočičí kluk, jen je stále plašší.

Útulek pro psy LOZ ČR Olomouc

Kontakt:

Adresa: Tř.Míru(areál letiště), 779 00, Olomouc-Neředín
Tel.: 585 418 484
Web: www.olomouckyutulek.cz
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Olik

Olik je štěně asi 7 měsíční je menšího vzrůstu. Je dobře socializovaný a připravený na nový domov. 

Barnaby

Barnaby je asi 8 měsíční pes, kříženec labradora a je vhodný milovníkům tohoto plemene. 

Cyrda

Cyrda je kříženec jezevčíka, kterého jsme našli 27.8.216 v Olomouci, v současné době se hledá majitel, ať už původní nebo nový. 

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto pixabay.com

Kam dál?

Hledáme páníčka #21: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

středa, 3. srpna 2016, 09:22

Další opuštění mazlíci čekají v olomouckých útulcích a depozitech třeba právě na vás. Stále pomáháme mazlíčkům najít nový domov a...

Hledáme páníčka #20: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

pátek, 29. července 2016, 13:32

Sice se tentokrát mazlíci opozdili, ale nebojte i tak je tady máte. Zase pro vás máme pejsky i kočičky. Dnes dokonce v nabídce...

Hledáme páníčka #19: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 19. července 2016, 11:26

Je úterý a s s ním další roztomilí mazlíci hledající nový a láskyplný domov u hodného páníčka. Co vy na to?

Hledáme páníčka #18: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 12. července 2016, 11:44

Po týdnu se znovu objevilo několik krásných a roztomilých zvířátek, kteří potřebují pomoc, lásku a domov. Zkusili byste jim to...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Nedaleko Prahy hoří les ve skalách nad Vltavou, nejezdily vlaky

Nedaleko Libčic nad Vltavou u Prahy hoří les v těžko přístupném terénu. Hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu ze čtyř možných, kvůli ohni nejezdily asi šest hodin vlaky na trati Praha-Děčín. S plameny bojoval i vrtulník, který kolem 17:30 odletěl, řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Po 16:30 se podařilo dostat požár pod kontrolou.

Velký pátek: Křesťané si připomínají ukřižování Ježíše Krista. Zažíváme nejtišší den v roce

Dnes je Velký pátek a křesťané si připomínají ukřižování Ježíše Krista. Den přísného půstu je vzpomínáním na Kristovo utrpení a jeho vykupitelskou smrt. V katolických kostelech jsou obřady na památku jeho umučení a bohoslužby se konají také v evangelických sborech. Velký pátek je v Česku zároveň státním svátkem, lidé tak mají do Velikonočního pondělí čtyři dny volna v řadě.

FOTO: V Česku se objevily plyšové hračky, které jsou pro děti nebezpečné

Plyšoví pejsci, kteří dovedou i štěkat, mohou okouzlit nejedno dítě. Podle České obchodní inspekce (ČOI) jsou ale tyto dva konkrétní typy pro nejmenší děti nebezpečné. A to hned z několika důvodů.