Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hledáme páníčka #22: Podívejte se na nejnovější přírůstky v olomouckých útulcích

 
úterý, 30. srpna 2016, 08:42

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale přísun nových mazlíčků hledajících domov nepřestává. Pomůžete opuštěnému zvířátku najít nový domov?

Pomocné ruce

Kontakt:

Adresa: ul. Jeremenkova, Olomouc
Tel.: 777902575
E-mail: pomocne.ruce@seznam.cz
FB stránky: Pomocné ruce Olomouc z.s.

Vigo

Vigo je kastrovaný kocourek, ve věku okolo šesti let, který byl odchycen Městskou policií na ulici Šantova v Olomouci, kde se toulal více než dva týdny. Byl celý špinavý, ale teď je z něj opět krásný, statný mazlík, který je vděčný za každé pohlazení. Bohužel trpí alergií, a proto potřebuje speciální hypoalergenní krmivo.

Rebeka

Rebeka  je krásná kočička odchycená v parku v blízkosti soudu v Olomouci. Ze začátku je plašší, ale když si zvykne, je mazlík. Potřebuje k trpělivému člověku, který jí ukáže, že se opravdu bát nemusí, že lidská ruka netrestá, ale i hladí.

Rézinek

Rézinek je asi půlroční kocourek, který byl v hrozném stavu do depozita dovezen spolu s dalšími třemi kamarády z pastvin od koní. Teď už je z něj krásný kočičí kluk, jen je stále plašší.

Útulek pro psy LOZ ČR Olomouc

Kontakt:

Adresa: Tř.Míru(areál letiště), 779 00, Olomouc-Neředín
Tel.: 585 418 484
Web: www.olomouckyutulek.cz
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Olik

Olik je štěně asi 7 měsíční je menšího vzrůstu. Je dobře socializovaný a připravený na nový domov. 

Barnaby

Barnaby je asi 8 měsíční pes, kříženec labradora a je vhodný milovníkům tohoto plemene. 

Cyrda

Cyrda je kříženec jezevčíka, kterého jsme našli 27.8.216 v Olomouci, v současné době se hledá majitel, ať už původní nebo nový. 

Čtěte více:

Napsal Petra Kornetová | Foto pixabay.com

Kam dál?

Hledáme páníčka #21: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

středa, 3. srpna 2016, 09:22

Další opuštění mazlíci čekají v olomouckých útulcích a depozitech třeba právě na vás. Stále pomáháme mazlíčkům najít nový domov a...

Hledáme páníčka #20: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

pátek, 29. července 2016, 13:32

Sice se tentokrát mazlíci opozdili, ale nebojte i tak je tady máte. Zase pro vás máme pejsky i kočičky. Dnes dokonce v nabídce...

Hledáme páníčka #19: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 19. července 2016, 11:26

Je úterý a s s ním další roztomilí mazlíci hledající nový a láskyplný domov u hodného páníčka. Co vy na to?

Hledáme páníčka #18: Podívejte se na nejnovější přírůstky v...

úterý, 12. července 2016, 11:44

Po týdnu se znovu objevilo několik krásných a roztomilých zvířátek, kteří potřebují pomoc, lásku a domov. Zkusili byste jim to...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO: Greenpeace vtrhlo na valnou hromadu ČEZ. Jedna z aktivistek přišla v převleku za uhlí

Dnešní valnou hromadu energetické společnosti ČEZ přerušil na 45 minut protest aktivistů ekologické organizace Greenpeace. Do sálu kongresového centra Cubex, kde se akce koná, vniklo ve 12:45 šest aktivistů. Další dvacítka zůstala stát v přísálí nad schodištěm. Protestovali proti možnému prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Na výzvu policie budovu v poklidu opustili.

GLOSA: Vážně se na drahém koncertě světové kapely máme spokojit se špatným zvukem?

Zvuk byl strašný… fronty před vstupem… přestřelená kapacita. Tahle slova, to už je takřka evergreen. Evergreen řady větších koncertů a festů. V posledních týdnech je slýchávám častěji, než je běžné, na čemž ale není nic zvláštního, prostě se teď koná mnoho monstr akcí. Vede to však k jedné úvaze…

Hospodářská zvířata v těchto dnech nesmí cestovat více než 600 kilometrů, rozhodli veterináři

Státní veterinární správa rozhodla, že v následujících dnech (s platností od dnešního dne) nesmí být odbavovány zásilky hospodářských zvířat na větší vzdálenost než 600 kilometrů. Důvod je více než zřejmý, očekávaná vedra.