pátek 31. března 2023 Kvido

Krimi

Policie hledá muže v souvislosti s krádeží sportovního oblečení v Olomouci

V souvislosti s krádeží sportovního oblečení za téměř patnáct tisíc korun policie pátrá po totožnosti neznámého muže. Krádež se stala v úterý 3. ledna okolo čtvrté hodiny odpoledne v olomoucké prodejně sportovních potřeb.

Zdrogovaný cizinec zabil v Tovačově svého otce, bodl i matku. Ta zranění před všemi tajila

Závažný rodinný incident v jednom z bytů v Tovačově vyšetřují olomoučtí kriminalisté. Psychické problémy třicetiletého muže a neshody s rodiči vedly k útoku nožem, agresor zavraždil svého otce a pobodal i matku.

Kamery zachytily obyvatele ubytovny, jak zakládají černou skládku. Hrozí jim pokuta minimálně deset tisíc korun

Městský kamerový systém zachytil v Prostějově dva obyvatele jedné ze zdejších ubytoven, jak u kontejnerů na třídění odpad zakládají černou skládku. Vyhodili sem staré dveře a čalouněnou desku.

Policistu, jehož zbraň nedávno vystřelila v mateřské školce v Přerově, čeká kázeňské řízení

Kázeňské řízení čeká policistu, z jehož zbraně na předškolní vzdělávací akci v mateřské školce v Přerově krátce po skončení přednášky padl výstřel. Při události naštěstí nebyl nikdo zraněn, policista zřejmě nedodržel postup pro manipulaci se zbraní.

Policisté v únoru chytili muže s marihuanou, následně dva výrobce výrobce pervitinu s léky z Polska

Celníci zadrželi v šesti městech návykové látky jako metamfetamin, marihuanu a tablety s efedrinem. V jednom případě jim pomohl služební pes, při kontrole v dopravě bylo nalezeno téměř 300 tablet s efedrinem na výrobu metamfetaminu.

Jezevčík vůbec nebyl jezevčíkem. Kupující byl podveden

Muž, který si v Mohelnici o víkendu koupil psa za 4 000 Kč, byl oklamán. Nový majitel si psa převzal jako zdravého, očkovaného a čistokrevného jezevčíka, ale po návštěvě veterináře zjistil, že se jedná o nemocného psa jiné rasy.

Dva drogoví dealeři dopadeni policií. Opět v Přerově

6. 2. byli zadrženi dva muži, kteří se dopouštěli distribuce návykových látek v Přerově. Starší muž ve věku 44 let byl zadržen ráno na ulici Želatovská a mladší ve věku 20 let byl zadržen odpoledne na ulici Velká Dlážka.

Plně naložený náklaďák se převrátil z prudkého svahu

V pátek 3. února došlo na lesní komunikaci v obci Česká Ves k nehodě nákladního vozidla s návěsem, který převážel dřevo. Při průjezdu zatáčkou se návěs dostal mimo vozovku a v důsledku toho se celé vozidlo převrátilo ze svahu a zastavilo o stromy.

Policisté kontrolovali u Moravského Berouna chaty. Máte tu svoji dobře zabezpečenou?

Policisté a strážníci kontrolovali chatové oblasti v Moravském Berounu. Zkoumali zabezpečení budov a staveb a nalezli několik nedostatků. Majitelé byli upozorněni a v případě pořádku byl na místě zanechán kontrolní lístek.

Proti podvodům na internetu bojuje Den bezpečnějšího internetu. Víte, jak se chránit online?

Den bezpečnějšího internetu 7.2.2023 se zaměří na prevenci nebezpečí v online světě. V ČR stoupla kyberkriminalita, tudíž je cílem informovat občany a učit správné chování v kyberprostoru.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.