Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

V Olomouci se bude natáčet sci-fi, fanoušci jej mohou podpořit

 
pátek, 25. července 2014, 15:16

Nadpřirozené schopnosti hlavního hrdiny budou vévodit novému krátkometrážnímu sci-fi filmu Trhlina, kterou se chystá v Olomouci točit debutující režisér a student Univerzity Palackého Jan Haluza. Snímek, ve kterém hlavní roli dostali herci Jarek Hylebrant a Eva Burešová, mohou finančně podpořit i fanoušci. Režisér získal řadu ocenění z nejrůznějších festivalů nezávislého a studentského filmu.

Hlavním hrdinou napínavého i romantického příběhu je Robert, jenž se svou nadpřirozenou schopnost rozhodne využít ke komplikované záchraně půvabné Zuzany. "Představa, že vidíte do budoucnosti a máte tak absolutní moc nad vlastním osudem, je pro každého nesmírně vzrušující. Taková moc s sebou ale nese velkou zodpovědnost a morální dilema," uvedl sedmadvacetiletý režisér Haluza. Snímek má podle něj nabídnout divákům poctivou akční sci-fi plnou napětí, akce a precizních vizuálních efektů.
   

Roberta ztvární Jarek Hylebrant, známý především z filmů 7 dní hříchů nebo Hodinu nevíš. Zuzanu si zahraje Eva Burešová, kterou diváci mohou znát například ze seriálu Gympl s.r.o. "Máme tam akční i romantické scény a je to velmi dobrý příběh," uvedla Burešová. Ve snímku představuje studentku, která má zemřít pod sutinami, čemuž chce hlavní hrdina s nadpřirozenými
schopnostmi zabránit. Protikladem mu bude tajemný padouch v podání zpěváka Pavla Callty. Fanoušci mohou vznik tohoto snímku podpořit prostřednictvím portálu Hithit.cz.
   

Haluza stojí například za hravými spoty pro pedagogickou fakultu či pro volby do akademického senátu filozofické fakulty olomoucké univerzity. Ve filmové databázi má desítku natočených amatérských filmů.

zdroj:ČTK

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Šimon Pelikán myslí ekologicky, Olopunč bude...

  • Policie hledá agresivního bývalého...

  • Část příspěvku na živobytí se od prosince...

  • Kluziště na Dolním náměstí je mimo provoz....

Reklama
 
 

Kam dál?

Barokní festival je ve finále!

sobota, 19. července 2014, 17:38

Čtyři týdny, kdy se Olomouc každý večer vrací do své slavné barokní epochy, pomalu končí. Kdo chce ještě ochutnat...

Motorové veterány zaplní Horní náměstí

pátek, 18. července 2014, 11:13

Velká podívaná čeká v sobotu lidi na olomouckém Horním náměstí a vzápětí i na některých silnicích v blízkém okolí...

Nádvoří radnice bude dnes plné divadla

čtvrtek, 17. července 2014, 12:39

Nejprve Divadlo bez kliky pro menší a pak Komediograf pro větší diváky. Nádvoří olomoucké radnice dnes bude plné...