pondělí 6. února 2023 Vanda

Sport

Z Androva stadionu odchází záložník Jan Sedlák

Deník Sport ve středu odpoledne přišel s informací, že Jan Sedlák ukončil spolupráci s olomouckou Sigmou. Klub zatím přestup nepotvrdil.

Dva Olomoučtí hokejisté si zahrají v reprezentaci

Příští týden se uskuteční Švédské hokejové hry v Malmö s českou reprezentací v čele s trenérem Jalonenem. Brankář Jan Lukáš a útočník Jan Bambula z Olomouce budou součástí týmu.

Do Sigmy Olomouc míří nový hráč

sobota, 4. února 2023, 14:41Fotbal

Do Sigmy Olomouc míří nový hráč

Denis Kramář podepsal smlouvu s pražskou Sigrou na 3 roky. Byl základem sestavy v Slezském FC Opava, kde nastoupil do 55 zápasů a vstřelil devět branek. Zároveň má zkušenosti z reprezentační dvacítky.

Čtyři olomoucké hráčky florbalu míří do národního reprezentačního týmu

Začal florbalový reprezentační týden. Ženská reprezentace hraje v Itálii kvalifikaci o Mistrovství světa. Mužský národní tým vyzve v královéhradecké hale Třebeš dvakrát Švýcarsko. Oba zápasy jsou beznadějně vyprodané.

FBS Olomouc po gólové třetí třetině bere tři body

Olomouc začala špatně a inkasovala 3 góly v první třetině, ale dokázala snížit náskok Krnova a nakonec vyhrála 9:7 po dramatickém zápase. Hanáci šli do poslední třetiny s tím, že začínají znovu a nakonec zvítězili.

Univerzitní hokej přinesl vítězství v Ústí

Utkání začalo o něco později kvůli výměně vyskleného plexiskla. Střepy přinesly štěstí nejprve ústeckému mužstvu, v 6. minutě Tot vyslal přesnou střelu z levého kruhu a využil tak přesilovku.

Zora těsně v Ostravě pohrála

pondělí, 30. ledna 2023, 11:28Míčové sporty

Zora těsně v Ostravě pohrála

Na utkání 14. kola házenkářské MOL Ligy cestovala Olomouc do Poruby – celku nacházejícím se na předposledním místě, jemuž hodlala vrátit vyřazení z českého poháru.

Mora ztratila zápas v poslední vteřině!

pondělí, 30. ledna 2023, 11:18Hokej

Mora ztratila zápas v poslední vteřině!

Premiéru v extralize zažil útočník Jan Kučera, který nastoupil ve 3. formaci s Lukášem Klimkem a Janem Bambulou.

Postupujeme do Final Four Českého Poháru ve volejbale

Do prvního setu vstupujeme naprosto suverénně! Již za stavu 5:0 vidíme první time-out hostů. Poté se Šternberku zásluhou Kořínkové daří získat první a na dlouhou dobu také jediný bod.

Do závěrečné části extraligy se zapojí i nová chorvatská posila Barbara Dapić!

Letošní extraliga se pomalu, ale jistě blíží do své závěrečné části. Kromě toho nás již dnes čeká i domácí boj o Final Four Českého Poháru, který by se dle posledních dostupných informací měl odehrát v polovině února (tak jako loni) v Teplicích.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.