úterý 21. května 2024 Monika

Zprávy

Hodní pejsci Artur, Oskar, Ferda a Amor čekají v útulku v Mohelnici

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Artura, Oskara, Ferdu a Amora z Mohelnice na Šumpersku. Vesměs jsou to hodní pejsci, dva z nich se hodí i k malým dětem.

Ve Fakultní nemocnici se lze nyní objednat na kliniku stomatochirurgie

Zahájení objednávání vyšetření v ambulanci Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc bylo ohlášeno s platností od pondělí 10. července 2023.

Cyklostezka Bečva se rozšířila o novou lávku a další kilometry

Další etapa výstavby cyklostezky Bečva se stala realitou, a to v naprosto vhodném čase, přímo před začátkem letních prázdnin a hlavní cyklistickou sezónou.

Na skok na Zlínsku. Dvě rozhledny Brdo a Salaš s krásnými výhledy a zbytky Baťovy dálnice

Zlínský kraj nabízí spoustu krásných a zajímavých míst, a proto dnes vyrazíme na okruh dlouhý zhruba 17 kilometrů pod Kroměříží asi 70 kilometrů od Olomouce. Navštívíme dvě zajímavé rozhledny a po cestě narazíme na několik dalších zajímavostí.

Francouzský trh se letos přesunul a nově se představí ve zahradách Trojského zámku

Návštěvníci se mohou těšit na čtyřicet vystavovatelů, kteří představí své produkty a speciality. Kromě toho bude k dispozici více prostoru k odpočinku. Pro rodiny s dětmi bude připraven bohatý doprovodný program.

Univerzita třetího věku otevírá nové studijní programy pro seniory

Univerzita třetího věku Univerzity Palackého v Olomouci (U3V) nabízí zájemcům možnost aktivního přístupu k naplnění života i ve zralém věku.

Kraj dal organizacím elektroauta, utratil na to 32 miliónů korun

Olomoucký kraj dodal moderní dodávky příspěvkovým organizacím poskytujícím sociální služby v regionu.

Pondělní podcast na Radiu Metropole! Sledujeme Olomouc

Nový podcast představuje mladé olomoucké Radio Metropole. Na vlně 92 FM vysílá každé pondělí po 18. hodině Pondělní podcast z Metropole, který živelně sleduje novinky v příspěvkových organizací statutárního města Olomouce.

Revoluční modernizace kliniky: Nový přístroj PET/CT a rozšíření pracovišť

Klinika nukleární medicíny Fakultní nemocnice Olomouc představila nový přístroj PET/CT od Siemensu, který je jedním z nejmodernějších ve své kategorii.

Virtuální realita pro žáky mohelnické školy

Střední průmyslová škola elektrotechnická a obchodní akademie (SPŠE a OA) v Mohelnici přichází s novým přínosem pro své studenty.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.