neděle 14. července 2024 Karolína

Krimi

Celníci v květnu v Olomouckém kraji objevili 37 nelegálně pracujících

Olomoučtí celníci odhalili během května nelegální zaměstnávání cizinců při svých kontrolních akcích. Výsledkem bylo odhalení 37 pracujících osob bez platného povolení k zaměstnání.

Policisté v únoru chytili muže s marihuanou, následně dva výrobce výrobce pervitinu s léky z Polska

Celníci zadrželi v šesti městech návykové látky jako metamfetamin, marihuanu a tablety s efedrinem. V jednom případě jim pomohl služební pes, při kontrole v dopravě bylo nalezeno téměř 300 tablet s efedrinem na výrobu metamfetaminu.

Jezevčík vůbec nebyl jezevčíkem. Kupující byl podveden

Muž, který si v Mohelnici o víkendu koupil psa za 4 000 Kč, byl oklamán. Nový majitel si psa převzal jako zdravého, očkovaného a čistokrevného jezevčíka, ale po návštěvě veterináře zjistil, že se jedná o nemocného psa jiné rasy.

Dva drogoví dealeři dopadeni policií. Opět v Přerově

6. 2. byli zadrženi dva muži, kteří se dopouštěli distribuce návykových látek v Přerově. Starší muž ve věku 44 let byl zadržen ráno na ulici Želatovská a mladší ve věku 20 let byl zadržen odpoledne na ulici Velká Dlážka.

Plně naložený náklaďák se převrátil z prudkého svahu

V pátek 3. února došlo na lesní komunikaci v obci Česká Ves k nehodě nákladního vozidla s návěsem, který převážel dřevo. Při průjezdu zatáčkou se návěs dostal mimo vozovku a v důsledku toho se celé vozidlo převrátilo ze svahu a zastavilo o stromy.

Policisté kontrolovali u Moravského Berouna chaty. Máte tu svoji dobře zabezpečenou?

Policisté a strážníci kontrolovali chatové oblasti v Moravském Berounu. Zkoumali zabezpečení budov a staveb a nalezli několik nedostatků. Majitelé byli upozorněni a v případě pořádku byl na místě zanechán kontrolní lístek.

Proti podvodům na internetu bojuje Den bezpečnějšího internetu. Víte, jak se chránit online?

Den bezpečnějšího internetu 7.2.2023 se zaměří na prevenci nebezpečí v online světě. V ČR stoupla kyberkriminalita, tudíž je cílem informovat občany a učit správné chování v kyberprostoru.

Chtěla prodat běžky na internetu, přišla o 200 tisíc

60letá žena byla okradena o 186 tisíc korun při prodeji běžeckých bot na internetu. Neznámý pachatel ji přesměroval na podvodné stránky, kde odcizil peníze.

V Přerově chytli další dva prodejce pervitinu, dokonce ve stejný den

V pondělí dopoledne byly v Přerově nezávisle na sobě zadrženi muž a žena, pro podezření z distribuce a prodeje drog, kteří se vzájemně ale znali.

Za sériovou trestnou činnost může být trest až pět let vězení

Olomoučtí kriminalisté obvinili 36letého muže z Prostějovska ze spáchání přečinů krádeže, poškození cizí věci a porušování domovní svobody.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.